- -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas novada pašvaldību

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

12. Latvijas stādu parādes konkursi

 

12_LSP

 

Tallink's_logo

 

 

 

 

PIESAKIES EKSPOZĪCIJU KONKURSAM UN LAIMĒ CEĻOJUMU NO TALLINK

 

Šogad plānoti 11 ekspozīciju stendi, kur var pieteikties ikviens no Latvijas Stādu parādes dalībniekiem.

  • Ekspozīcijas platība: 5×5 m
  • Mērķis: padarīt atraktīvāku Svētku laukuma centru
  • Pieteikšanās: līdz 16. februārim
  • Stendu vērtēšana notiks 1. un 2. maijā
  • Uzvarētāju paziņos: 2. maijā Siguldas Svētku laukumā
  • Balvā: jūras ceļojumu maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga ar aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa M/S Isabelle (1-4 personas A klases kajītē)*
  • 2. un 3. vietas ieguvējiem būs veicināšanas balvas

 

BALSO PAR POPULĀRĀKO LATVIJAS AUDZĒTAVU

 

Līdz 1. maijam norisināsies konkurss par populārāko Latvijas Stādu audzētavu. Uzvarētājs tiks paziņots 2. maijā Siguldas Svētku laukumā un iegūs kruīzu uz Stokholmu ar kuģa M/S Isabelle.*

Aptauju atradīsiet:

Latvijā populārākā stādaudzētava

 

 

*Dāvanu kartes noteikumi:

1. Dāvanu karte ir apmaksāts kruīza ceļojums maršrutā Rīga-Stokholma-Rīga 1-4 personām vienā A klases kajītē ar kuģi M/S Isabelle.

2. Ceļojuma nodeva ir jāsamaksā atsevišķi.

3. Dāvanu karte ir derīga ceļojumam 3 mēnešus no izdošanas datuma, ja vien nav atrunāts citādi.

4. Pirms ceļojuma aicinām uzzināt īpašo cenu Jūsu ceļojumam A, De Luxe vai Junior Suite klases kajītē.

5. Par papildu maksu aicinām iegādāties ēdināšanu kuģa restorānos, atpūtu saunā un ekskursiju pa Stokholmu.

6. Dāvanu karte netiek piemērota agrāk veiktām rezervācijām.

7. Vietu skaits ierobežots. Iegādājieties ceļojumu savlaicīgi.

8. Pirms ceļojuma dāvanu karte obligāti jānodod TALLINK ceļojumu birojā.

Informācija 12. Latvijas Stādu parādes dalībniekiem

Zemāk ir pievienota 12. LSP moduļu karte, nolikums, moduļu cenas un pieteikuma anketa. Anketa jāaizpilda elektroniski, bet nolikums jāizdrukā un jāparaksta (jāieskanē vai jānofotografē), tad abi dokumenti jānosūta elektroniski uz epastu stadi@stadi.lv, rindas kārtībā tiks reģistrēti pieteiktie moduļi. Jums tiks atbildēts par reģistrācijas apstiprinājumu vai citiem jautājumiem. Aizņemtie un rezervētie moduļi ir atzīmēti sarakstā (tabulā) zem plāna.

SAB biedri sāk reģistrēties no 26.01.2015, bet pārējie dalībnieki no 16.02.2015. Ja apmaksa tiek veikta līdz 13. martam, tad visiem dalībniekiem 10% atlaide!

Uzmanību!
Dārza preču, mēbeļu un tehnikas tirgotāji reģistrējas Svētku laukuma centrā moduļos nr. C1-C28.
E zonā ikviens dalībnieks var ierīkot ekspozīciju – modulis 5x5m tiek piešķirts bez maksas, būs konkurss un balvas!

Informācija atjaunota:  30.01.2015

-> 12.LSP pieteikuma anketa
-> 12.LSP nolikums
-> 12.LSP moduļu cenas

 

Modulu_plans

 

A ZONA  stādi B ZONA  stādi B ZONA  stādi
A1 Zaļenieku kokaudzētava B35 Eva Meržejevska B117  Kaliņi ZS
A2 Zaļenieku kokaudzētava B36 Eva Meržejevska B118  Kaliņi ZS
A3 Zaļenieku kokaudzētava B37  Kalnābeles ZS B119  Līvija Priede
A4 Zaļenieku kokaudzētava B38  Kalnābeles ZS B120  ZS Īve
A5 Zaļenieku kokaudzētava B39 Skāduļi ZS B121 Bētras ZS
A6 Bulduru kokaudzētava B40  Iveta Ļekūne B122  Upenes ZS
A7 Bulduru kokaudzētava B41  Astra Veinberga B123  Alda Sīmane
A8 Z/S Pīlādži B42  Aina Bele B124 Lilita Polmane
A9 Z/S Pīlādži B43 Z/S Liepas B125  Dzērves ZS
A10  Latroze SIA B44 Z/S Liepas B126  Niedres ZS
A11  Spainīši ZS B45 Z/S Liepas B127  Niedres ZS / 2,5m Dainis Grīnbergs
A12 LVM Kalsnava B46 Z/S Liepas B128  Inguss Murīss, 7rozes.lv
A13 LVM Kalsnava B47  Ināra Strode B129  Alda Sīmane
A14 LVM Kalsnava B48  Iveta Ļekūne B130 Lilita Polmane
A15  SIA Absalon, Stādaudzētava Krūmmellenes B49  Arosa R B131  Arumi ZS
A16  Latroze SIA B50  Biruta Virziņa B132  Arumi ZS
A17  Latroze SIA B51  Biruta Virziņa B133 E-Stādi
A18  Latroze SIA B52  Aina Bele B134 E-Stādi
A19  Andris Kalmanis
B53  Māra Kampāne B135  Anda Anža
A20  Anseta SIA B54  Uzkalni ZS B136  Arosa R / 2,5m Gita Briģe
A21  Anseta SIA B55  Uzkalni ZS B137  Dzintra Jurēvica
A22  Valentīna Lozbere B56  SIA Absalon, Stādaudzētava Krūmmellenes B138  Māra Ozola
A23  Stādu audzētava Kļaviņas B57  LVAI B139  ½ Māra Ozola / ½ Juris Strods
A24  Stādu audzētava Kļaviņas B58  ZS Ķikši B140  Juris Strods
A25 Stādaudzētava Blīdene B59  ZS Ķikši B141  Ārija Jankovska
A26 Stādaudzētava Blīdene B60  Daiga Bindere D ZONA  stādi
A27 LVM Strenči B61 D1 Skāduļi ZS
A28 LVM Strenči B62  Inguss Murīss, 7rozes.lv D2  Ināra Strode
A29  IK Madara Stūrmane B63 Eva Meržejevska D3  Velgi ZS
A30  IK Madara Stūrmane B64 Lilita Polmane D4  Velgi ZS
A31  Kokaudzētava Bīlasti B65 Lilita Polmane D5  ZS Lēpes
A32  Kokaudzētava Bīlasti B66  Aina Bele D6  Upenes ZS
A33 B67  Dagnija Voika D7  Elita Klints
A34  Zaļā Oāze SIA B68  Maija Eglīte D8  Valdis Vadzinskis
A35  Zaļā Oāze SIA B69 D9  Savā Zemītē IK
E ZONA  ekspozīcijas B70  Aivars Kroičs D10 Bētras ZS
E1  SIA Anseta; Puķu sēta B71  Solvita Šteinberga D11  Puķu sēta
E2  Bērziņi ZS, Baižas B72  Dagnija Voika D12  Puķu sēta
E3  LVM “Sēklas un stādi” B73  Agita Dreimane D13  Meža Rasas SIA
E4 B74  Agita Dreimane D14  Meža Rasas SIA
E5 B75  Stādu audzētava Saulesķirši D15  Edgars Bite
E6 B76  Stādu audzētava Saulesķirši D16  Edgars Bite
E7 B77  Solvita Šteinberga D17  Gatis Kužums
E8 B78  Ivars Lukševics D18  Krogzeme SIA
E9 B79 D19  Krogzeme SIA
E10 B80 D20 Eva Meržejevska
E11 B81  CENTRS  dārza preces, tehn.
B ZONA  stādi B82 p C1
B1  Pūres DIS B83 p C2
B2  Pūres DIS B84  Māras Dārzs SIA
C3  EVA DĀRZAM
B3  Gulbji ZS B85  Māras Dārzs SIA C4  JMK LUX
B4 p  Ārija Jankovska B86 C5  JMK LUX
B5 p  Gulbji ZS B87 C6  JMK LUX
B6 p  Nacionālais Botāniskais dārzs B88 C7  SIA Cerise
B7  Pūpoli B89 C8  SIA Cerise
B8  Astra Veinberga B90 C9
B9 p Sprogas ZS B91 C10
B10 Sprogas ZS B92 C11
B11 p Sprogas ZS B93  Aldis Vīksne C12  SIA NEO
B12  Daila Trubiņa B94  Kronbergas Dailas ZS Dārzi C13  Eko Zeme
B13  Dienliliju Dārzs SIA B95  Ilga Cābule C14
B14 E-Stādi B96  Iveta Ļekūne C15
B15  Daila Trubiņa B97  Hedera Pluss C16  SIA Bioefekts
B16  LU Botāniskais dārzs B98  Puķu lauki SIA C17  SIA STOLLER
B17  Spainīši ZS B99  Puķu lauki SIA C18  SIA STOLLER
B18  Hedera Pluss B100  VIP dārzs C19
B19  Hedera Pluss B101  Virškalni ZS C20
B20 Stādu audzētava „Baižas” B102  Virškalni ZS C21
B21 Stādu audzētava „Baižas” B103 Dienliliju Dārzs  SIA C22  SIA Gamma
B22 Bētras ZS B104  Ināra Strode C23  SIA Gamma
B23 V.G Rare plant nursery B105  Gatis Kužums C24
B24 V.G Rare plant nursery B106  Jāņadārzs C25
B25  Skāduļi ZS B106p  Jāņadārzs C26
B26 Ārijas stādaudzētava B107  Ramona Vasiļjeva C27
B27 ZS Bērziņi B108  Māra Kampāne C28
B27a ZS Bērziņi B109  RSIA “Babīte”
B28p  Kokaudzētava Baltezers B110  Pēteris Petrovs
B29 Kokaudzētava Baltezers B111 p
B30 Kokaudzētava Baltezers B112  IK Savā Zemītē
B31 Kokaudzētava Baltezers B113 Stādu audzētava „Baižas”
B32  Arosa R B114  Vīksnas ZS
B33  Vīksnas ZS B115  Zosēnu Zeme
B34  Bīsnes ZS B116  Zosēnu Zeme