- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Bulduri

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

-

Aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde

Pagājušajā sestdienā Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā tika aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde – paldies visiem audzētājiem par dalību un apmeklētājiem par to, ka nenobijās no lietainā rīta cēliena – šī parāde izdevās īpaši krāšņa un skaista.

 

Laika apstākļi pasākuma laikā bija ļoti dažādi un dienas beigās sagaidījām arī saules starus. Ceru, ka tas būtiski neietekmēja noskaņojumu, jo cilvēku plūsma bija manāma visas dienas garumā – ar vai bez lietussargiem. Aptuveni dati par apmeklētāju skaitu varētu būt 8000. Prieks, ka pasākumu apmeklēja arī mūsu kaimiņi igauņi, kopumā ar 4 autobusiem. Tāpat bija ekskursiju autobusi, kas speciāli organizēti šim pasākumam.

 

[lasīt tālāk...]

Rudens sākas Bulduros

Klāt rudens un līdz ar to arī nu jau 12. Rudens Stādu parāde, kas tiks aizvadīta Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, iekrāsojot dārzkopības sezonas noslēgumu. Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvās augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus.

Neskatoties uz to, ka rudens iezīmē arī miera periodu dabā, Rudens Stādu parādi iecienījuši dārza mīļi un profesionāļi no Latvijas un tuvākajām kaimiņu valstīm. Īpaša uzmanība parādē tiek veltīta augļu kokiem, jo tieši šis ir īstais brīdis, kad stādīt [lasīt tālāk...]

12. Rudens Stādu parāde – informācija dalībniekiem

24.septembrī Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā notiks 12.Rudens Stādu parāde. Tajā piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija: • No 1. augusta Stādu audzētāju biedrības biedri • No 15. augusta ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji. • Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 15.-31. augustam. • Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 31. augustam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%.

Moduļu dalījums • Stādu audzētāji: 1.-95. modulis • Dārza preces un tehnika: 96.-110.modulis • Amatnieki un mājražotāju zona (sadalījums pēc metriem un pa grupām pēc piederības)

[lasīt tālāk...]

Pieteikšanās Rudens Stādu parādei jau no 1. augusta

12. Rudens Stādu parāde tradicionāli norisināsies Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā, šogad – 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Dalībnieku reģistrācija pasākumam uzsāksies ar Stādu audzētāju biedrības biedriem no š.g. 1. augusta, savukārt no 15. augusta – pārējiem dalībniekiem, tajā skaitā amatniekiem un mājražotājiem.

Reģistrācija pasākumam notiks līdz š.g. 16. septembrim, ja līdz šim laikam vēl būs pieejami brīvi tirdzniecības laukumi.

Reģistrācijas kārtība saglabājas nemainīga – dalībnieks pasākuma mājas lapā www.staduparade.lv lejupielādē pieteikuma anketu un nolikumu. Aizpildītu pieteikuma anketu, parakstītu nolikumu un Reģistrācijas apliecību vai Apliecinājumu par atbilstību likuma Par iedzīvotāju ienākumu nodokli 9.pantam atsūta uz epastu organizatoram.

Amatniekiem un mājražotājiem papildus [lasīt tālāk...]

Satiksmes ierobežojumi 13.Latvijas Stādu parādes laikā

2016.gada 30.aprīlī un 1.maijā

Izmaiņas ceļu satiksmes organizācijā:

1. piebraukšana pie Svētku laukuma Leona Paegles ielā 21 pa Leona Paegles ielu un Cēsu ielu ar transportlīdzekļiem tiks aizliegta sākot no Lāčplēša ielas.

2. transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana papildus tiks atļauta: – uz Raiņa ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Oskara Kalpaka ielai vienā ceļa pusē; – uz Raiņa ielas posmā no Pils ielas līdz Cēsu ielai vienā ceļa pusē.

3. transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana papildus tiks aizliegta: – uz Ausekļa ielas posmā no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Raiņa ielai abās ceļa pusēs; – uz Parka ielas visā ielas garumā vienā [lasīt tālāk...]

Nedēļas nogalē Latvijas Stādu parāde Siguldā

30. aprīlī un 1. maijā, Siguldas Svētku laukumā notiks 13. Latvijas Stādu parāde, aicinot apmeklētājus no tuvākām un tālākām pilsētām un valstīm. Stādu parādē piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, tā popularizējot un izceļot Latvijas stādu audzēšanas nozari. Latvijas Stādu parādi atklās Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Stādu audzētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Andrejs Vītoliņš, LOSP valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs, A/s Latvijas Valsts meži direktora vietniece Laima Zvejniece, kā arī Siguldas novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers. Apmeklētāji iedvesmu varēs smelties ne tikai no Latvijas audzētavām, kuru skaits pasākumā būs rekordliels, bet arī no Svētku laukuma centrā ierīkotā miera dārza – takas [lasīt tālāk...]

Gaidot 13. Latvijas Stādu parādi, rīkojam konkursu “Mana ciemata dārzs”

Gatavojoties Latvijas Stādu parādei 2016, no š.g. 4. marta sākas pieteikšanās konkursam “Mana ciemata dārzs”, ko organizē Stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu, Bulduru dārzkopības skolas attīstības biedrību un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, ar mērķi palīdzēt izveidot Valmieras SOS ciemata dārzu.

Līdz š.g. 24. martam, Valmieras SOS ciemata ģimenēm ir iespēja iesniegt savu komandu pieteikumus, aprakstot sava dārza ideju un iesniedzot tā vizualizāciju.

Konkursa uzdevumi ir atbalstīt SOS ģimenes bērnus, iepazīstinot un izglītojot viņus par dārzkopības nozari un  Latvijas augu valsts daudzveidību. Tāpat attīstīt bērnu radošo domāšanu, veicināt bērnu ieceru realizāciju un mudināt bērnus iesaistīties [lasīt tālāk...]