- -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas novada pašvaldību

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

12. Latvijas stādu parāde aicina uz Siguldu

Siguldas Svētku laukumā 2015. gada 1. un 2. maijā norisināsies jau 12. Latvijas Stādu parāde, kas ir Latvijā lielākais nozares pasākums. Latvijas Stādu parāde ierasti pulcēs gan dārzkopības profesionāļus, gan entuziastus no visas Latvijas un kaimiņzemēm.

Kā jau katru gadu, būs iespējams iegādāties dažnedažādus stādus, dārzkopības piederumus, kā arī saņemt konsultācijas no profesionāliem dārzniekiem un stādu audzētājiem.

Continue reading 12. Latvijas stādu parāde aicina uz Siguldu

Pārtraukta tirgotāju pieteikšanās dalībai Stādu parādes amatniecības gadatirgū

1. un 2. maijā Siguldā, Svētku laukumā notiks 12.Latvijas Stādu parāde, kuras laikā notiks arī amatniecības gadatirgus. Pateicoties lielajai amatnieku, tautas daiļamata meistaru, zemnieku un zemnieku saimniecību interesei, visas pieejamās tirdzniecības vietas ir rezervētas un pieteikšanās dalībai gadatirgū ir pārtraukta.

Siguldas Svētku laukumā notiks 12.Latvijas Stādu parāde, kas vienlaikus atklāj dārzkopju aktīvās sezonas sākumu. Stādu parādē piedalīsies tikai Latvijas stādu audzētāji.

Informācija amatniekiem, kuri vēlas piedalīties 12. Latvijas stādu parādē

1. un 2. maijā Siguldā, Svētku laukumā notiks 12.Latvijas Stādu parāde, kuras laikā notiks arī amatniecības gadatirgus. Dalībai gadatirgū aicināti pieteikties amatnieki, tautas daiļamata meistari, zemnieki un zemnieku saimniecības ar pašu audzētu un Latvijā ražotu produkciju.

Uzmanību! Amatniekus dalībai 12.Latvijas Stādu paradei reģistrē Siguldas novada pārstāvji. Visa informācija pieejama
http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/10288/