- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas pilsētu

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

Stādu parādes 2017 stāvvietu karte

Ielūdzam uz Latvijas Stādu parādi

Pēc nepilna mēneša – 5. un 6. maijā, Siguldas Svētku laukumā notiks 14. Latvijas Stādu parāde, aicinot apmeklētājus no tuvākām un tālākām pilsētām un valstīm. Stādu parādē piedalās tikai Latvijas stādu audzētāji, ar mērķi popularizēt stādu audzēšanas nozari.

Latvijas Stādu parāde ir pirmais un lielākais dārzkopības pasākums, ar kuru tiek atklāta aktīvā dārza sezona. Tas ir lielākais pasākums nozarē, kas vienkopus pulcē audzētājus no visiem Latvijas reģioniem, piedāvājot plašāko stādu klāstu – vasaras puķes, augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus.

Pasākuma laikā paredzēts arī amatnieku tirgus ar Latvijā ražotām amatniecības precēm [lasīt tālāk...]

Informācija 14. Latvijas Stādu parādes dalībniekiem

5. un 6. maijā Siguldas Svētku laukumā notiks jau 14. Latvijas Stādu parāde. Tajā piedalās stādu audzētāji tikai no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija

No 20. janvāra Stādu audzētāju biedrības biedri No 13. februāra ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji. Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 13. februāra līdz 12.martam, savukārt līdz 20. martam tiks reģistrēti atlasītie dalībnieki, par to informējot dalībnieku pieteikuma anketā norādītajā e-pastā. Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 20. martam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%. Amatniekiem tiks piešķirta atlaide visiem, kas tiks reģistrēti [lasīt tālāk...]

Reģistrācija Latvijas Stādu parādei

Reģistrācija Latvijas Stādu parādei 2017 sākas no 23. janvāra

Priekšroka reģistrācijas kārtībā jau ierasti ir Stādu audzētāju biedrības (SAB) biedriem, kuri to var sākt darīt: • no 2017. gada 23. janvāra; • no 2017. gada 13. februāra reģistrēšanos Latvijas Stādu parādei sāk stādu audzētāji un dārza preču un tehnikas tirgotāji, kas nav SAB biedri; • no 2017. gada 13. februāra līdz 12. martam notiek pieteikumu saņemšana amatnieku un pārtikas preču zonā, kam sekos dalībnieku atlase un reģistrētie dalībnieki tiks publicēti www.staduparade.lv mājas lapā no 24. marta.

Atlaižu sistēma nav mainījusies un tā 10% apmērā tiks piešķirta tiem, kuri dalības apmaksu [lasīt tālāk...]

Aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde

Pagājušajā sestdienā Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā tika aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde – paldies visiem audzētājiem par dalību un apmeklētājiem par to, ka nenobijās no lietainā rīta cēliena – šī parāde izdevās īpaši krāšņa un skaista.

 

Laika apstākļi pasākuma laikā bija ļoti dažādi un dienas beigās sagaidījām arī saules starus. Ceru, ka tas būtiski neietekmēja noskaņojumu, jo cilvēku plūsma bija manāma visas dienas garumā – ar vai bez lietussargiem. Aptuveni dati par apmeklētāju skaitu varētu būt 8000. Prieks, ka pasākumu apmeklēja arī mūsu kaimiņi igauņi, kopumā ar 4 autobusiem. Tāpat bija ekskursiju autobusi, kas speciāli organizēti šim pasākumam.

 

[lasīt tālāk...]

Rudens sākas Bulduros

Klāt rudens un līdz ar to arī nu jau 12. Rudens Stādu parāde, kas tiks aizvadīta Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, iekrāsojot dārzkopības sezonas noslēgumu. Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvās augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus.

Neskatoties uz to, ka rudens iezīmē arī miera periodu dabā, Rudens Stādu parādi iecienījuši dārza mīļi un profesionāļi no Latvijas un tuvākajām kaimiņu valstīm. Īpaša uzmanība parādē tiek veltīta augļu kokiem, jo tieši šis ir īstais brīdis, kad stādīt [lasīt tālāk...]

12. Rudens Stādu parāde – informācija dalībniekiem

24.septembrī Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā notiks 12.Rudens Stādu parāde. Tajā piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija: • No 1. augusta Stādu audzētāju biedrības biedri • No 15. augusta ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji. • Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 15.-31. augustam. • Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 31. augustam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%.

Moduļu dalījums • Stādu audzētāji: 1.-95. modulis • Dārza preces un tehnika: 96.-110.modulis • Amatnieki un mājražotāju zona (sadalījums pēc metriem un pa grupām pēc piederības)

[lasīt tālāk...]