- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas pilsētu

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

Aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde

Pagājušajā sestdienā Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā tika aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde – paldies visiem audzētājiem par dalību un apmeklētājiem par to, ka nenobijās no lietainā rīta cēliena – šī parāde izdevās īpaši krāšņa un skaista.

 

Laika apstākļi pasākuma laikā bija ļoti dažādi un dienas beigās sagaidījām arī saules starus. Ceru, ka tas būtiski neietekmēja noskaņojumu, jo cilvēku plūsma bija manāma visas dienas garumā – ar vai bez lietussargiem. Aptuveni dati par apmeklētāju skaitu varētu būt 8000. Prieks, ka pasākumu apmeklēja arī mūsu kaimiņi igauņi, kopumā ar 4 autobusiem. Tāpat bija ekskursiju autobusi, kas speciāli organizēti šim pasākumam.

 

Aprunājoties ar audzētājiem, šī gada apmeklētāji stādu parādē lūkojuši gan pēc tradicionālām llietām, gan pēc retumiem, kā arī iegādājušies to, ko parasti nepērkot. Ierasti šis ir augļu koku un ogulāju stādīšanas laiks, ko arī apmeklētāji iegādājās lielākoties. No krūmiem lielu ievērību šogad guva hortenzijas (zemās un jaunās šķirnes), veigelas, virši. Īpašā topā šogad bijušas graudzāles, kas uz krāšņo krūmu fona izskatījās īpaši dekoratīvi. Tāpat no ziemcietēm cieņā bija sniegogas, miķelīši, laimiņi, akmens dārzu kultūras.

 

Atbalstot nozari un pastiprinot sadarbību starp skolu un Latvijas stādu audzētājiem, skolai tika dāvāti augļu koki, ko skolēni pēcāk kopīgi ar skolotājiem izmantos, stādot un ierīkojot augļu dārzu. Paldies “Liepām” par atvestajiem stādiem.

 

Pasākuma laikā apbalvojām pagājušā gada lielākos eksportētājus trīs nominācijās – dekoratīvo augu, ziemciešu un augļu koku sortimentā. Šajā gadījumā svarīgākais bija izejas dati no jūsu iesūtītajām anketām, līdz ar to ceru, ka nebūs un nav nekāda rūgtuma tiem, kuri anketas datus neatsūtīja. Ņemot vērā to, ka Stādu parādes ir pasākumi, kas arvien vairāk piesaista ārvalstu apmeklētājus, tika akcentēts eksporta pozīcijas rādītājs. Izvērtējot anketas, uzvarētāji minētajās nominācijas ir sekojoši:

 • Dekoratīvie stādi (eiro) – SIA “Zaļenieku Kokaudzētava”
 • Ziemcietes (eiro) – Z/s “Bērziņi”
 • Augļu koki (eiro) – Z/s “Skāduļi”

 

Apbalvojām arī saimniecības ar lielāko ģimenes locekļu skaitu audzētavā – princips tas pats,

dati iegūti no iesūtītajām anketām. Atzinības rakstus saņēma sekojošas audzētavas:

 • Inguss Murīss
 • Kokaudzētava “Baltezers”
 • Stādaudzētava “Baižas”
 • SIA “Latroze”

 

Īpaši pateicība Robežnieku kokaudzētavai par krāšņo stendu, kas priecēja visus apmeklētājus. Ņemot vērā to, ka audzētavas ekspozīcija bija patiesi skaista un pārdomāta, un neskatoties uz to, ka rudenī mums nav obligāta uzstādījuma par ekspozīciju izveidi, ar SAB vadību esam vienojušies par papildu nomināciju šim dalībniekam, piešķirot skaistākās ekspozīcijas titulu.

 

Uz tikšanos jau drīz – pavasarī, 14. Latvijas Stādu parādē Siguldā – 5. un 6. maijā.

 

Seko Stādu parādēm:

https://www.facebook.com/plantparade

https://www.twitter.com/@Stadu_Parade

http://www.draugiem.lv/staduparade/

Rudens sākas Bulduros

Klāt rudens un līdz ar to arī nu jau 12. Rudens Stādu parāde, kas tiks aizvadīta Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, iekrāsojot dārzkopības sezonas noslēgumu. Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvās augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus.

Neskatoties uz to, ka rudens iezīmē arī miera periodu dabā, Rudens Stādu parādi iecienījuši dārza mīļi un profesionāļi no Latvijas un tuvākajām kaimiņu valstīm. Īpaša uzmanība parādē tiek veltīta augļu kokiem, jo tieši šis ir īstais brīdis, kad stādīt kailsakņus.

Rudens Stādu parāde jau divpadsmit gadus notiek stratēģiski nozīmīgajā Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā, ko izveidojuši un kopuši skolas audzēkņi un pasniedzēji. Pagājušajā gadā skola svinēja savas pastāvēšanas 106 gada dienu un tai ir vissenākās tradīcijas dārzkopības nozarē. Bulduru Dārzkopības vidusskola ir Latvijā vienīgā izglītības iestāde, kur var iegūt profesionālu izglītību dārzu un ainavu veidošanā, kā arī floristikā. Vēl līdz septembra beigām var pieteikties un uzsākt mācības audzēkņi pēc 9. klases specialitātē “Dārzkopības tehniķis”, bet pēc 12. klases tie, kuri vēlas apgūt “Parka dārznieka”, “Stādu audzētāja”, “Florista” un “Ēdināšanas pakalpojumu speciālista” arodus. Apgūt zināšanas dārzkopībā var arī neklātienē vai mūžizglītības kursos.

Lai atbalstītu nozari, kā arī pastiprinātu sadarbību starp skolu un Latvijas stādu audzētājiem, skolai tiks dāvāti augļu koki un dzīvžoga augi, ko skolēni pēcāk kopīgi ar skolotājiem izmantos, stādot un ierīkojot augļu dārzu.

Šis gads lauksaimniecības, tajā skaitā arī stādu audzēšanas nozarei nav bijis no vienkāršākajiem, taču sezonu noteikti var saukt par stabilu – tā vērtē Stādu audzētāju biedrības valdes priekšsēdētājs un stādaudzētavas Dimzas vadītājs Andrejs Vītoliņš: “Šogad audzētāji uz savas ādas izjūt to, ka samazinājušies industriālie apzaļumošanas objekti, kas bija viens no lieliem segmentiem augu tirdzniecībā. Par mazumtirdzniecību gan sūdzēties nevar, jo, salīdzinot ar pagājušo gadu, dažās augu grupās pat ir vērojams kāpums. Tas vairāk saistīts ar privātmāju apzaļumošanu, līdz ar to klasiski pieprasīti ir dzīvžoga augi un košumkrūmi.”

Stādu audzētāju biedrības biedrs un stādu audzētavas Blīdene vadītājs Rinalds Rullis atzīst, ka šosezon pašvaldību apzaļumošanas segments bijis stabils: “Arī mazumtirdzniecība gan Blīdenes, gan Mārupes pārdošanas laukumos šogad bijusi veiksmīgāka nekā pagājušajā gadā. Cits segments – industriālo objektu apzaļumošana, kurā līdz šim esam strādājuši ir ievērojami krities, kam par iemeslu varētu būt Eiropas Savienības projektu naudu pārrāvums. Arī ārvalstu pircēji, kuri iepriekš ļoti aktīvi apzaļumoja savas iegādātās privātmājas Latvijā, šogad ir samazinājies.”

Šogad pasākuma laikā tiks apbalvots pagājušajā gada lielākais eksportētājs dekoratīvo augu un ziemciešu sortimentā. Galveno balvu nodrošina TALLINK.

Tāpat tiks apbalvoti audzētāji dažādās nominācijas, saņemot balvas no pasākuma atbalstītāja FISKARS.

 

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju iespējams iegūt www.stadi.lv.

 

Rudens Stādu parādē apmeklētājiem tiks piedāvāts:

 • Vairāk nekā 100 stādu audzētāju no visas Latvijas;
 • Konsultācijas stādu audzēšanā, izvēlē un dārza plānošanā;
 • Dārza preču un tehnikas tirdzniecība;
 • Amatnieku un Latvijas ražojumu gadatirgus;
 • Praktiski padomi no Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzējiem un audzēkņiem;
 • Bezmaksas stāvvieta automašīnām;
 • Ieeja bez maksas visai ģimenei.

Vairāk informācijas www.staduparade.lv

Seko Stādu parādēm:

https://www.facebook.com/plantparade

https://www.twitter.com/@Stadu_Parade

http://www.draugiem.lv/staduparade/

 plakats2016-3-2-page-001

Organizē: Stādu audzētāju biedrība
Atbalsta: SIA „Onava”, Bulduru Dārzkopības vidusskola, A/s “Latvijas Valsts meži”, SIA „Laflora”, FISKARS, TALLINK
Informatīvais atbalsts: Jūrmalas pilsētas dome, Dārzkopības portāls www.horti.lv, ziņu portāls Delfi.lv

12. Rudens Stādu parāde – informācija dalībniekiem

24.septembrī Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā notiks 12.Rudens Stādu parāde. Tajā piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija:
No 1. augusta Stādu audzētāju biedrības biedri
No 15. augusta ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji.
• Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 15.-31. augustam.
• Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 31. augustam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%.

Moduļu dalījums
• Stādu audzētāji: 1.-95. modulis
• Dārza preces un tehnika: 96.-110.modulis
• Amatnieki un mājražotāju zona (sadalījums pēc metriem un pa grupām pēc piederības)

Dalībnieka pienākumi un iesniedzamie dokumenti:
pieteikuma anketa
parakstīts nolikums, pielikums: dalības maksa 12 Rudens Stādu parādē
• saimnieciskās darbības veicēja apliecinoša dokumenta kopija vai apliecinājums, ja neesat saimnieciskās darbības veicējs
• nosūtīt elektroniski uz e-pastu: registracija@staduparade.lv

Lūdzam ievērot produkcijas pārdošanas pamatprincipus – audzēts vai ražots Latvijā, estētiski baudāmā veidolā (neizmantojot plastmasas dakšas/krūzes, tetrapakas u.c. gadatirgus uzstādījumam neatbilstošus materiālus). Par stenda vizuālo identitāti atbildīgs ir katrs konkrētais dalībnieks, iekļaujot vizualizācijas savā izvēlētā moduļa ietvaros.

MODUĻU PLĀNS – Spiežiet uz to lai palielinātu

 bulduru_plaans

Vietas Nr.

Dalībnieka nosaukums

Produkcijas apraksts

STĀDI

1. Meristēmas SIA  Augļu koki, krūmi, dekoratīvie krūmi, ziemcietes
2. Meristēmas SIA  Augļu koki, krūmi, dekoratīvie krūmi, ziemcietes
3. Stādaudzētava Blīdene Dekoratīvo augu stādi
4. Stādaudzētava Blīdene Dekoratīvo augu stādi
5.p  Māra Kampāne  Zemeņu stādi
6.  Dienliliju Dārzs SIA  Dienliliju stādi, mājas vīns
7. SIA LATROZE Rožu stādi, ziemciešu un dekoratīvo koku stādi
8. SIA LATROZE Rožu stādi, ziemciešu un dekoratīvo koku stādi
9. Z/S Pīlādži, Siguldas pag. Augļu koki, ogulāji, vīni, augļi
10. Z/S Pīlādži, Siguldas pag. Augļu koki, ogulāji, vīni, augļi
11.p  Spainīši  Sīpolpuķes, ziemcietes
12.  Juris Strods  Koku un krūmu stādi, potēti koki, ziemciešu stādi
13. Ārijas stādaudzētava Dekoratīvo augu stādi
14. Ārijas stādaudzētava Dekoratīvo augu stādi
15.  Virškalni ZS  Dekoratīvie augi, ziemcietes, rozes, lapu krūmi
16.  Virškalni ZS  Dekoratīvie augi, ziemcietes, rozes, lapu krūmi
17.  Pūres DIS  Augļu koku stādi
18.p  Juris Vilāns  Sīpolpuķes, lilijas
19.  Māra Ozola  Rožu stādi
20.  IK Collection garden “Madaras”  Sibīrijas īrisi, peonijas, dienziedes, hostas, lilijas
21. Bētras ZS, Grosa kokaudzētava Augļukoku un ogulāju stādi
22.  Eko Zeme SIA Biohumuss, augsnes maisījumi, kūtsmēslu komposts, biohumusa ekstrakts
23.  Māra Kampāne  Zemeņu stādi
24.  2,5m Arosa R / 2,5m Dainis Grīnbergs  Krūmmellenes / Aktinīdijas, citronliānas, lazdas
25.  Arosa R  Krūmmellenes
26. 10m LVM, Kokaudzētava Kalsnava Dekoratīvo augu stādi
27. Z/S Bērziņi Ziemciešu stādi
28. Z/S Liepas Augļu koku stādi
29. Z/S Liepas Augļu koku stādi
30. Z/S Liepas Augļu koku stādi
31.  Zaļenieku kokaudzētava  Potēti koki un krūmi, košumkrūmi
32. Zaļenieku kokaudzētava Potēti koki un krūmi, košumkrūmi
33. Skāduļi ZS Vīnogu, aktinīdiju stādi
34.  Kokaudzētava Baltezers  Dekoratīvo augu stādi
35. Kokaudzētava Baltezers Dekoratīvo augu stādi
36. Kokaudzētava Baltezers Dekoratīvo augu stādi
37. Stādaudzētava Dimzas Dekoratīvo augu stādi
38. IK Stādu audzētava “Baižas” Ziemciešu stādi
39. 2,5m IK Stādu audzētava “Baižas” / 2,5m Sprogas ZS  Ziemciešu stādi  / Augļu koku stādi, zemeņu stādi
40.  Sprogas ZS  Augļu koku stādi, zemeņu stādi
41. Kokaudzētava Bulduri Ziemcietes, skuju un lapu kokaugi
42. Kokaudzētava Robežnieki Dekoratīvo augu stādi
43. Kokaudzētava Robežnieki Dekoratīvo augu stādi
44. Meristēmas SIA  Augļu koki, krūmi, dekoratīvie krūmi, ziemcietes
45.  Puķu lauki SIA  Ziemciešu, dekoratīvo graudzāļu stādi
46.  Puķu lauki SIA  Ziemciešu, dekoratīvo graudzāļu stādi
47.  V.G.Rare plant nursery IK  Retas un mazizplatītas ziemcietes, sīpolpuķes
48.  V.G.Rare plant nursery IK  Retas un mazizplatītas ziemcietes, sīpolpuķes
49.  Ārija Jankovska  Peonijas, Dienlilijas, Hostas, Sibīrijas īrisi, Lilijas
50.  A.Sīmanes ZS  Dekoratīvo vīteņaugu stādi, vīnkoki, liliju sīpoli, flokši
51.  LU RSUIA “Babīte” Rododendru stādi
52.  Astra Veinberga  Rožu stādi
53.  Pūpoli  Krizantēmas
54. Bētras ZS, Grosa kokaudzētava Augļukoku un ogulāju stādi
55.  Māras Dārzs SIA Ziemcietes, rozes, augļu koki, zilenes
56.  Māras Dārzs SIA  Ziemcietes, rozes, augļu koki, zilenes
57.  SIA Meža Rasas  Dekoratīvie stādi
58.  Ivars Lukševics  Augļu koku un ogulāju stādi
59.  ZS Lēpes  Dekoratīvie augi, ārstnieciskie augi
60.  Stādaudzētava Kļaviņas  Ziemcietes
61.  Stādaudzētava Kļaviņas  Ziemcietes
62.  Zaļā Oāze SIA Ziemcietes
63.  SIA Meža Rasas  Dekoratīvie stādi
64.  Zosēnu Zeme ZS  Ceriņu stādi
65.  Zosēnu Zeme ZS  Ceriņu stādi
66.  Vīksnas – 1 ZS Augļu koku, ogulāju stādi, augļi
67.  2,5m Dzintra Jurēvica Sibīrijas īrisi, peonijas, hostas
68.  Ilona Radzinska  Ogulāji
69.  Stādaudzētava “Saulesķirši”  Ziemcietes un dekoratīvie krūmi
70.  Anda Anža  Ogulāji (avenes, upenes, jāņogas), ziemcietes. Āboli, avenes
71.  Mārupes sēklas SIA  Diemziežu stādu kolekcija, sīpolpuķes, ziemas sīksīpoli, ķiploki
72.  2,5m Mārupes sēklas SIA  Diemziežu stādu kolekcija, sīpolpuķes, ziemas sīksīpoli, ķiploki
73.
74.  3m Inese Liepiņa / 3m Mārīte Grausmane  Zemeņu, aveņu, upeņu, jāņogu, ērkšķogu stādi / Rožu stādi, āboli
75.  Hedera Pluss SIA  Ziemcietes, krūmi un koki, puķu sīpoli
76.  Hedera Pluss SIA  Ziemcietes, krūmi un koki, puķu sīpoli
77.  Spainīši   Sīpolpuķes, ziemcietes
78.  Dārzkopības institūts  Augļu koku, ogulāju stādi, dekoratīvie stādi
79. Līvija Priede Sibīrijas īrisi, moderno peoniju, hostu un dienziežu stādi; liliju sīpoli
80. Kaliņi ZS  Ziemcietes, mārtiņrozes, dekoratīvie krūmi
81.  2,5m Kaliņi ZS  Ziemcietes, mārtiņrozes, dekoratīvie krūmi
82.  Armīns Vītols  Sīpolpuķu sīpoli – narcises, krokusi, muskares, fritilārijas
83.  VIP Dārzs SIA Lapu kokaugi, ziemcietes, krizantēmas
84.  Aija Gābere Krūmmellenes, dzērvenes, kazenes, ēdamie sausserži, ceriņi, rododendri
85.  Eva Jaunromāne Ziemcietes
86. Inguss Murīss Rožu stādi, klemāti, skuju koki, vīnogu stādi
87. Inguss Murīss Rožu stādi, klemāti, skuju koki, vīnogu stādi
88.  Crataegus  IK Dekoratīvie koki un krūmi, krūmmellenes
89.  Olaines kokaudzētava SIA Dekoratīvie stādi
90.  ZS Īve Dekoratīvie koki un krūmi
91.  3m Kemfeldeko SIA / 3m Vīnogu dārzs Allium sīpolpuķes / Vīnogu stādi
92.  3m Rita Lāce  Rožu stādi
93.  
94.
95.

DĀRZA   PRECES   UN   TEHNIKA

96.  Artehaus SIA Vēja rādītāji, puķu turētāji, ugunskura vietas
97.  3m Uldis Stelps / 1m Valentina Pole Dārza darba rīki, kurmju lamatas, grili, ugunskura vieta u.c. / Sarkanās kaliformnijas sliekas biohumusa ražošanai
98.  IKU EDUARDS  Izstādam tehniku – AVANT, ARVIPO, Grillo, Linddana, Zanon uc.
99.  IKU EDUARDS  Izstādam tehniku – AVANT, ARVIPO, Grillo, Linddana, Zanon uc.
100.  SIA Irrigation Systems Amerikas ražotāja “Rain Bird” automātiskās laistīšanas sistēmas materiāli
101.  Eko Era SIA Vermikomposts, augsnes maisījumi
102.
103.
104.
105.
106.  1,5m BioDeposit Europe SIA / 1m Genco Trade / 1m Skudriņš SIA Organiskie mēslojumi, augu augšanas veicinātājs / Dārza šķēres /  Kurmju slazdi
107.  Edgars Brēde  Dārza dekori, masīvkoka mēbeles
108.  2,5m RK69 Grupa SIA / 3m Konsta Baltiks SIA Sūnām Stop / Dārza šķēres
109.  Bioefekts SIA Mikroorganismus saturoši līdzekļi – mēslojumi
110.  Cerise SIA Dārza apģērbs, aksesuāri, instrumenti
 SAB  5m Absalon  Krūmmellenes – ogas, stādi

 

 

 

 2m Egons Biģis Kurmju slazdi
 1m Mudīte Feldmane Eremūru saknes

 

AMATNIEKU / PĀRTIKAS ZONA
PĀRTIKA
Vīns, alus, sidrs, dzērieni
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Jumpravas sidrs SIA Sidri no Jumpravas 3m x x
ZS Dzimta Martas Dzimtas vīni 1x2m n n
Dārzeņi
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Iveta Ļekūne Skābēti kāposti 7 veidi 5x3m n x
Kalnābeles ZS Dārzeņi, āboli, zaļumi, saknes, ogas 5m x x
Vārpas ZS Sālījumi un skābējumi, pesto u.tml. 3x3m x x
Saldējums, konditoreja, saldumi, piparkūkas
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Ozolmaize G SIA Smalkmaizītes, plātsmaizes, cepumi 3x3m n n
Marrybella SIA Pašgatavots saldējums 2m x n
Inga Zagdaja Pašgatavotas karameles 2x2m n n
Skrīveru Pārtikas Kombināts SIA Konfektes Gotiņas 3x3m n n
Saldus Pārtikas Kombināts SIA Konfektes Gotiņas, šerberti u.c. 3x2m n x
Garšvielas, sviests, garšaugu sēklas
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Siers
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Jaundimdāni ZS Sieri, kūpinājumi 3x2m x x
MŪ Siers SIA Svaigie sieri 2x2m n x
Vaira Gerasimova Kūpinātie un mīkstie govs piena sieri 1x1m n n
Maize
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Inguna Ozola Mājās cepta maize, izstrādājumi 3x3m n n
Dona SIA Maize un konditorejas izstrādājumi 3x3m n x
Gaļas izstrādājumi, kūpinājumi
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Iveta Rauza Mājas žāvējumi 2x2m n x
Pūku Priedītes SIA Mājas kūpinājumi, pastētes, maize 3x3m n x
Desu darbnīca Strazdumuiža SIA Desas 2x2m n x
Puttni SIA Kūpinātas vistas produkcija 2x2m n x
Zivis
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Stoderis SIA Kūpinātas zivis 3x2m x x
Medus, bišķopības produkti
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Dorītes ZS Medus, keramika 5m n x
Dravnieki ZS Biškopības produkti 3x2m n x
Kafija, kafejnīcas
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
SIA ‘’SmartCoffee Serviss’’ Kafijas dzērieni no auto 2x2m x x
Time to Coffee Kafijas dzērieni no auto 2x2m n x
Māsas pie pannām SIA Uz vietas ceptas plānās pankūkas 3×2,5m x x
Citi pārtikas izstrādājumi
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Sarmīte Linde Fito preperāti 2m n x
Virši ZS Kaņempju izstrādājumi 2x2m n x
Bionorm SIA Kaltētu ogu produkcija 2x2m n x
Daira Maldere Smiltsērkšķu produkti 2x2m x x
Ineta Olštrema Latvijas priežu produkti 2x2m n x
AMATNIEKI
Koka izstrādājumi, koka rotaļlietas, pinumi
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Dainis Lēgenbergs Koka izstrādājumi 5x3m n n
Rotas, tekstilizstrādājumi, ādas izstrādājumi
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Jeļena Ivanova Eleganti dāmu pirkstaiņi, somiņas u.tml. 1x1m n x
 IK Go-Diamond Vilnas izstrādājumi 2x2m n x
Edīte Jēkabsone Rotas, ādas izstrādājumi 3x3m n x
 Lāsma Mennika Mākslinieciski lina tērpi, dzintars, adījumi 3x3m n x
Madara Jakovļeva Lina apģērbi, adījumi 3x3m n x
SIA Karingo Vero Leathers Ādas jostas, ādas maciņi 1m n n
Kosmētiskie, veselībai
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Keramika, akmens, kalumi
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Genco Trade SIA Čuguna krāsnis dārzam, tandiri u.tml. 2m n n
 Aleksejs Neolands Paplātes, palikņi, krūzes ar ziedu motīviem 2x2m n x
Rūpnieciskie
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts
Genco Trade SIA Universālie naži 2m n n
Regīna Cible Dažādu veidu gumijas zābaki 3x3m n x
Citi produkti
Nr. Nosaukums Produkcija Metri Elektr. Telts

 

Pieteikšanās Rudens Stādu parādei jau no 1. augusta

12. Rudens Stādu parāde tradicionāli norisināsies Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā, šogad – 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Dalībnieku reģistrācija pasākumam uzsāksies ar Stādu audzētāju biedrības biedriem no š.g. 1. augusta, savukārt no 15. augusta – pārējiem dalībniekiem, tajā skaitā amatniekiem un mājražotājiem.

Reģistrācija pasākumam notiks līdz š.g. 16. septembrim, ja līdz šim laikam vēl būs pieejami brīvi tirdzniecības laukumi.

Reģistrācijas kārtība saglabājas nemainīga – dalībnieks pasākuma mājas lapā www.staduparade.lv lejupielādē pieteikuma anketu un nolikumu. Aizpildītu pieteikuma anketu, parakstītu nolikumu un Reģistrācijas apliecību vai Apliecinājumu par atbilstību likuma Par iedzīvotāju ienākumu nodokli 9.pantam atsūta uz epastu organizatoram.

Amatniekiem un mājražotājiem papildus pieteikuma anketai un nolikumam jāatsūta produkcijas foto. amatnieku un mājražotāju tirdzniecības moduļiem, pasākuma organizators rīkos dalībnieku atlasi – no 15.- 31. augustam tiks apkopoti pieteikumi uz amatnieku un mājražotāju tirdzniecības laukumiem. Līdz 5. septembrim tiks reģistrēti atlasītie dalībnieki pasākuma mājas lapā www.staduparade.lv, par to informējot dalībnieku pieteikuma anketā norādītajā epastā. Organizatoram nav pienākums informēt par reģistrācijas atteikumu dalībnieku, kurš nav izturējis atlasi.

Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 31.augustam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta 10% atlaide. No 1.septembra atlaides nav spēkā.

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju iespējams iegūt www.stadi.lv.

Vairāk informācijas www.staduparade.lv
Seko Stādu parādēm:

https://www.facebook.com/plantparade

https://www.twitter.com/@Stadu_Parade

http://www.draugiem.lv/staduparade/

 

Stādu Audzētāju Biedrība

Birojs – Miera iela 1, Salaspils, LV-2169

Silvija Apšiniece – 26680957

stadi@stadi.lv, www.stadi.lv