- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas pilsētu

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

Informācija 14. Latvijas Stādu parādes dalībniekiem

5. un 6. maijā Siguldas Svētku laukumā notiks jau 14. Latvijas Stādu parāde. Tajā piedalās stādu audzētāji tikai no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija

  • No 20. janvāra Stādu audzētāju biedrības biedri
  • No 13. februāra ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji.
  • Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 13. februāra līdz 12.martam, savukārt līdz 20. martam tiks reģistrēti atlasītie dalībnieki, par to informējot dalībnieku pieteikuma anketā norādītajā e-pastā.
  • Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 20. martam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%. Amatniekiem tiks piešķirta atlaide visiem, kas tiks reģistrēti līdz 20.martam.

Moduļu dalījums

  • Stādu audzētāji: A, B zonas
  • Dārza preces un tehnika: C zona
  • Amatnieki: D zona
  • Pārtika, dzērieni, ēdinātāji: Centrā apkārt skatuvei. Uzmanību – segums ir bruģis!

Dalībnieka pienākumi un iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma anketa
  • parakstīts nolikums
  • saimnieciskās darbības veicēja apliecinoša dokumenta kopija vai
  • apliecinajums, ja neesat saimnieciskās darbības veicējs
  • nosūtīt elektroniski uz e-pastu: registracija@staduparade.lv
  • Lūdzam ievērot produkcijas pārdošanas pamatprincipus  – audzēts vai ražots Latvijā, estētiski baudāmā veidolā (stādiem neizmantojot plastmasas dakšas/krūzes, tetrapakas u.c. gadatirgus uzstādījumam neatbilstošus materiālus).

 

MODUĻU PLĀNS – Spiežiet uz to lai palielinātusiguldas_karte_small

A ZONA STĀDI B ZONA STĀDI B ZONA STĀDI
A1 Stādaudzētava Dimzas B48 Upenes ZS B123 Aina Ailte
A2 Stādaudzētava Dimzas B49 Collection garden `Madaras` B124 Anseta SIA
A3 Zaļenieku kokaudzētava B50 Collection garden `Madaras` B125 Kaliņi ZS
A4 Zaļenieku kokaudzētava B51 Arosa R B126 Kaliņi ZS
A5 Zaļenieku kokaudzētava B52 Lēpes ZS B127 Saulesķirši
A6 Zaļenieku kokaudzētava B53 Vīksnas- 1 ZS B128 1/2 Saulesķirši / 1/2 Dainis Grīnbergs
A7 Bulduru kokaudzētava B54 Vīksnas- 1 ZS B129  Agita Dreimane
A8 Bulduru kokaudzētava B55 Hedera Pluss SIA B130  Agita Dreimane
A9 Z/S Pīlādži B56 IK Madara Stūrmane B131 Īve ZS
A10 Z/S Pīlādži B57 Dzērves ZS B132 Stādaudzētava Kļaviņas
A11 Z/S Pīlādži B58 Līvija Priede B133 Stādaudzētava Kļaviņas
A12 Brenta SIA B59 ½ Līvija Priede / ½ Skujas ZS B134 Daiga Bindere
A13 LVM Kalsnava B60 Bētras ZS B135; B135a / B135p  10m Crataegus IK / 2,5m Linda Ķirse
A14 LVM Kalsnava B61 Māra Kampāne B136  SIA Ķikši
A15 LVM Kalsnava B62 Ziedkalnes Dārzniecība B137  SIA Ķikši
A16 Uzkalni ZS B63 Dzintra Jurēvica B138  SIA Ķikši
A17 Uzkalni ZS B64 Upenes ZS B139 Eva Jaunromāne
A18 Latroze SIA B65 Dagnija Voika, Ziedoņi B140 Pēteris Petrovs
A19 Latroze SIA B66 Pūpoli PS B141 Natālija Klestrova
A20 Latroze SIA B67 Dārzkopības institūts B142 2m Rita Lāce
A21 Andris Kalmanis B68 Arumi B143 Rita Lāce
A22 Māras Dārzs SIA B69 Arumi B144 Ilga Cābule
A23 Jāņadārzs B70 Absalon SIA B145 Valentīna Lozbere
A24 Jāņadārzs B71 Bētras ZS B146 Bīlasti ZS
A25 IK Madara Stūrmane B72 Skāduļi ZS B147 Bīlasti ZS
A26 Stādaudzētava Blīdene B73 Puķu sēta B148 Iveta Ļekūne
A27 Stādaudzētava Blīdene B74 Puķu sēta / 2,5m Gita Briģe B149 Hedera Pluss SIA
A28 LVM Strenči B75 LURSIA Babīte B150 Puķu lauki SIA
A29 LVM Strenči B76 Gatis Kužums B151 Puķu lauki SIA
B ZONA STĀDI B77 Māras Dārzs SIA B152 VIP Dārzs SIA
B1 Pūres DIS B78 Māras Dārzs SIA B153 Virškalni ZS
B2 Pūres DIS B79 Anda Anža B154 Virškalni ZS
B3 Gulbji ZS B80 Eva Meržejevska B155 Dienliliju Dārzs SIA
B4 p IK Savā Zemītē B81 Spainīši ZS B156 Dārzkopības institūts
B5 p Gulbji ZS B82 Alda Sīmane B157p Absalon SIA
B6 p Ivars Lukševics B83 Lilita Polmane B158 ½ Absalon SIA / ½ Stādu audzētava „Baižas”
B7 ½ Ivars Lukševics / ½ Ināra Klemence B84 Absalon SIA B159 Stādu audzētava „Baižas”
B8 ½ Ināra Klemence / ½ Ilona Kokta B85 Niedres ZS C ZONA DĀRZA PRECES, TEHNIKA
B9 p Sprogas ZS B86 Niedres ZS  C1; C2  10m Zosēnu zeme SIA
B10 Sprogas ZS B86 a Niedres ZS  C3  5m Mazkauliņi ZS
B11 p Sprogas ZS B86 b IG advice SIA  C4; C5  10m Fiskars
B12 Daila Trubiņa B87 IG advice SIA  C6; C7  10m Eva Dārzam SIA
B13 Dienliliju Dārzs SIA B88 Inguss Murīss, 7rozes.lv  C8   5m SIA Bioefekts
B14 Meristēmas SIA B89 Inguss Murīss, 7rozes.lv  C9  10m JMK LUX SIA
B15 Daila Trubiņa B90 Alda Sīmane  C10  Eko Era SIA
B16 Ilona Kokta B91 Kalnābeles ZS  C11  SmartRobby SIA
B17 Māra Ozola B92 Kalnābeles ZS  C12  5x2m Ornati SIA
B18 / blakus Kalnābeles ZS / 2m Egons Biģis B93 Skāduļi ZS  C13  4 x 5m Neo SIA
B19 Kalnābeles ZS B94 Iveta Ļekūne  C14  5x5m SIA OVR
B20 Stādu audzētava „Baižas” B95 Aina Bele  C15   4x4m SIA RELAXWOOD
B21 Stādu audzētava „Baižas” B96 Astra Veinberga  C16 Instrumentu servisa centrs SIA
B22 Bētras ZS B97 Z/S Liepas  C17 Instrumentu servisa centrs SIA
B23 V.G Rare plant nursery B98 Z/S Liepas  C18  6m Sula SIA
B24 V.G Rare plant nursery B99 Z/S Liepas  C19  7m Eko Invest SIA
B25 Skāduļi ZS B100 Z/S Liepas  C20  5m Krastmaļi sēklas SIA
B26 Ārijas stādaudzētava B101 Ināra Strode  C21  5m Eko Zeme SIA
B27 ZS Bērziņi B102 Arosa R SIA  C22  5m LV-SBS SIA
B28 ZS Bērziņi B103 Arosa R SIA  C23  3x3m IS Konsultācijas SIA
B29p ZS Bērziņi B104 Biruta Virziņa  C24  3x2m Baltfred SIA
B30 Kokaudzētava Baltezers B105 Biruta Virziņa  C25  2,5×2,5m RK69 Grupa SIA
B31 Kokaudzētava Baltezers B106 Ārija Jankovska  C26  8m Cerise SIA
B32 Kokaudzētava Baltezers B107 Uzkalni ZS  C27  3m Uldis Stelps
B33 ½ Ārija Jankovska B108 Aina Bele  C28  3m Aibeks Products SIA
B34 Ārija Jankovska B109 Iveta Ļekūne  C29  SIA ,,Eko Wood ltd”
B35 Meristēmas SIA B110 Absalon SIA  C30  SIA ,,Eko Wood ltd”
B36 Eva Meržejevska B111 IK Savā Zemītē  C31
B37 Eva Meržejevska B112 Aija Gābere  C32
B38 Lilita Polmane B113 10m Velgi ZS  C33 3x3m Javer.lv SIA
B39 Māra Kampāne B114 Daiga Bindere  C34  3x3m Regīna Cible
B40 Anseta SIA B115 Anseta SIA  C35
B41 Anseta SIA B116 Inguss Murīss, 7rozes.lv  C36
B42 Meristēmas SIA B117 Eva Meržejevska  C37  5m Nacionālais Botāniskais dārzs
B43 Meristēmas SIA B118 Lilita Polmane  3m Artehaus SIA / 1m Skudriņš SIA / 1,5m Biodeposit Europe
B44 Meristēmas SIA B119 Lilita Polmane  C 2m dziļ. 4m VeraV SIA / 3m MatogradLV
B45 Ināra Strode B120 Iveta Ļekūne  St_gard 10m SIA Stoller / 3x3m Irrigation Systems
B46 Astra Veinberga B121 Maija Eglīte  Centrs 5x3m Edgars Brēde
B47 Spainīši B122 Dagnija Voika, Ziedoņi
 STĀDI  PAPILDVIETAS  STĀDI  PAPILDVIETAS  STĀDI  PAPILDVIETAS
 10m / 10m I.Tiesneses I.U / Rāvijas ZS  2,5m / 3m Ēriks Spuriņš / Mārīte Grausmane  2,5m Ilze Rozentāle
 10m Olga Dmitrijeva IK  5m SIA Zaļā Oāze  5m / 5m Ludzītes ZS / Zutiņi 1 ZS
 5m / 4m Ilze Druvkalne / Juris Kizakovs  10m / 5m / 5m ISLE / Zītaru Ziedi / Sandra Mancinkeviča  2 x  2,5m  Juris Vilāns
 3m / 5m Raitis Veldze / Bilance ER SIA  5x3m Ieva Lapiņa  5m  Ignes MB SIA
 5m / 10m Olga Goldšteina / Verners Maido  5m Uldis Ņikuļins  3x3m Vīnogu dārzs SIA