- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas pilsētu

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

Informācija 11. Latvijas Stādu parādes dalībniekiem

Zemāk ir pievienota 11. LSP  moduļu karte, nolikums un pieteikuma anketa. Lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu un parakstiet nolikumu, nosūtiet tos uz stadi@stadi.lv, Jums tiks atbildēts par reģistrācijas apstiprinājumu vai citiem jautājumiem. Aizņemtie un rezervētie moduļi ir atzīmēti sarakstā (tabulā) zem plāna.

STĀDU AUDZĒTĀJI (B un D zona), dārza preces, tehnika (B67-B94) reģistrējas: Stādu audzētāju biedrībā (stadi@stadi.lv, mob: 26680957).  Dārza mēbeles u.tml. dekoratīvi dārza dizaina priekšmetu tirgotāji var reģistrēties centrā (moduļu nr. nav) teritorijā ap moduli E19 (anketā norādīt Centrs un cik metri nepieciešami).
AMATNIEKI (C zona) reģistrācija BEIGUSIES

A Zonā ir tirdzniecības moduļi, bet reģistrējas tie stādu audzētāji, kuri var un vēlas veidot izstādes/ekspozīcijas stendu E Zonā !

SAB biedri sāk reģistrēties no 20.01.2014, bet pārējie dalībnieki no 17.02.2014. Ja tirdzniecības vietas apmaksa tiek veikta līdz 2014.gada 14. martam, tad visiem dalībniekiem 10% atlaide! Cenas u.c. noteikumus skatīt nolikumā.
Reģistrācija beidzas 25.04.2014.

Informācija atjaunota 29.04.2014

11.LSP pieteikuma anketa

11.LSP nolikums

Plans_2014

A ZONA B ZONA B ZONA
A1 Zaļenieku kokaudzētava B23 Agita Dreimane B100  Z/S „ Zosēnu Zeme”
A2 Zaļenieku kokaudzētava B24 V.G Rare plant nursery B101  Gatis Kužums
A3 Zaļenieku kokaudzētava B25 Daila Trubiņa B102 VIP Dārzs
A4 Zaļenieku kokaudzētava B26 Ārijas stādaudzētava B103 /
B104
 Dienlilija Dārzs  SIA / Stādu banka SIA
A5  Krogzeme SIA B27 Bērziņi Z/S B105  Nacionālais Botāniskais dārzs
A6 Bulduru kokaudzētava B28 p Bērziņi Z/S B106 / B106a  Ramona Vasiļjeva / Jāņadārzs SIA
A7 Bulduru kokaudzētava B29 Kokaudzētava Baltezers B107  Stuči ZS
A8 Z/S Pīlādži B30 Kokaudzētava Baltezers B108  LURSIA Babīte
A9 Z/S Pīlādži B31 Kokaudzētava Baltezers B109  Anda Anža
A10  Latroze SIA B32 Arosa R B110  Pūres DIS
A11 LVM Kalsnava B33 Vīksnas B111 p  IK Savā Zemītē
A12 LVM Kalsnava B34  Ārija Jankovska B112  ZS Mucenieki
A13 LVM Kalsnava B35 Eva Meržejevska B113 Stādu audzētava „Baižas”
A14  Stādu audzētava Kļaviņas B36 Eva Meržejevska B114 Alda Sīmane
A15  Stādu audzētava Kļaviņas B37  Kalnābeles ZS B115 Viktors Letlens
A16  Latroze SIA B38  Kalnābeles ZS B116  Bīsnes ZS
A17  Latroze SIA B39 Skāduļi B117  Zigfrīds Baumanis
A18  Latroze SIA B40 Iveta Ļekūne B118  Bētras ZS
A19  Puķu lauki SIA B41 Astra Veinberga B119 Līvija Priede
A20  Puķu lauki SIA B42 Aina Bele B120  Lēpes ZS
A21  IK „Madara Stūrmane” B43 Z/S Liepas B121 Dzērves
A22  IK „Madara Stūrmane” B44 Z/S Liepas B122 Upenes
A23  Z/S Ķikši B45 Z/S Liepas B123 Upenes
A24  Z/S Ķikši B46 Z/S Liepas B124 Daila Trubiņa
A25  Kokaudzētava Īve B47  Dagnija Voika B125  Niedres Z/S
A26 Stādaudzētava Blīdene B48 Iveta Ļekūne B126  Bētras ZS
A27 Stādaudzētava Blīdene B49 Arosa R B127 5m Māra Kampāne / 2,5m Dainis Grīnbergs
A28 LVM Strenči B50 Biruta Virziņa B128  Andris Kalmanis
A29 LVM Strenči B51 Biruta Virziņa B129 Alda Sīmane
A30  Lozbete Valentīna B52 Aina Bele B130 Eva Meržejevska
A31  Lija Šķilta B53  LVAI B131 Arumi
A32  Verners Maido B54  Z/S Uzkalni B132 Arumi
A33  Valdis Vadzinskis B55  1/2 Daila Kronberga / 1/2 Uzkalni B133 E-Stādi
A34 / A34a  Agris Ermansons / 5m Zaļā Oāze SIA B56  1/2 Ēriks Spuriņš / 1/2 z/s „Skujas” B134 E-Stādi
E ZONA B57  Sandija Frijāre B135  Niedres Z/S
E1 Zaļenieku kokaudzētava B58  Brīvzemnieki B136 Arosa R
E2 / E2a Zaļenieku kokaudzētava / Krogzeme B59  Pēteris Petrovs B137  Kaliņi ZS
E3 Bulduru kokaudzētava B60  5m Aina Ailte / 2,5m Ilze Rozentāle B138  Kaliņi ZS
E4 Z/S Pīlādži B61  Uldis Ņikuļins B139  Maija Eglīte
E5  Bērziņi / Stādu audzētava “Baižas” B62  Murīss B140 1/2 Agita Dreimane / 1/2 Dzintra Jurevica
E6  Latroze SIA B63 Lilita Polmane B141 Agita Dreimane
E7 LVM Kalsnava B64 Lilita Polmane D ZONA
E8 LVM Kalsnava B65 Lilita Polmane D1 Skāduļi
E9  Stādu audzētava Kļaviņas B66  Dagnija Voika D2  Ināra Strode
E10 B67 7m Cerise SIA D3  SIA ”Anseta”
E11  Latroze SIA B68  Agrimatco Latvia SIA D4  SIA ”Anseta”
E12  Latroze SIA B69  SIA ,,Eko Wood ltd” D5 Māra Ozola
E13  IK „Madara Stūrmane” B70  SIA WESS instrumenti un tehnika D6  Pūpoli P/s
E14  Z/S Ķikši B71  SIA WESS instrumenti un tehnika / 1m Skudriņš D7 Juris Strods
E15  Kokaudzētava Īve B72  Dainis Lēgenbergs D8 2 mod.  Māras Dārzs SIA
E16 Stādaudzētava Blīdene B73  Dainis Lēgenbergs D9  Elita Klints
E17 LVM Strenči B74  Eko Era SIA D10  Kalnābeles ZS
E18  Laflora B75  SIA “ Magnus S” D11 Puķu Sēta
E19  Laflora B76  SIA Krastmaļi Sēklas D12 Puķu sēta
B ZONA B77  1/2 Bioefekts SIA / 2m Egons Biģis D13  Bētras ZS
B1  Gulbji ZS B78  Eva Dārzam SIA D14  Spainīši ZS
B2  Gulbji ZS B79  SIA „ KTB Stende” D15  1/2 Gita Briģe / 1/2 IK Savā Zemītē
B3  Dienlilija Dārzs SIA B80  Eko Zeme SIA D16 Edgars Bite
B4 p  Ārija Jankovska B81  SIA Livani Eko Group D17  Kokaudzētava Bīlasti
B5 p  Astra Veinberga B82 p
 Raido Soulo SIA D18 / D18a  Kokaudzētava Bīlasti / Daiga Bindere
B6 p  LU Botāniskais dārzs B83 p
 Jānis Kiseļevskis / 1m EM Tehnologija D19 Eva Meržejevska
B7  Māra Kampāne B84  Virškalni ZS D20 Eva Meržejevska
B8  Spainīši ZS B85  Virškalni ZS  CENTRS
B9 p Sprogas ZS B86  SIA Žogu Fabrika  5m  SIA “AI.X”, Juris Milčs
B10 Sprogas ZS B87  Ferrus AS  15m  JMK LUX SIA
B11 p Sprogas ZS B88  3m SIA Ražošanas tehnoloģijas / 5m Vivero Ltd.  5m KALTAKMENS.LV
B12 Hedera Pluss B89  SIA Stoller  10m  SIA Terases mēbeles
B13 Hedera Pluss B90  SIA “TEKLAT”  5m  Kauliņi ZS
B14 E-Stādi B91  Sia Konsta Baltiks  3m stādi/vīni  SIA „Vīndarītava
B15 Saulesķirši B92  Solvita Šteinberga  5m / 5m tehnika  SIA Instrumentu Servisa Centrs / SIA “” AgroSAG”
B16 Saulesķirši B93  SIA Izdevniecība Avots  3×4 / 7×4 siltumnīca  SIA Baltijas durvis / SIA GardenPlast
B17  Māra Kampāne B94  Ilga Cābule  Stādi
B18  Velgi ZS B95  Daila Kronberga  5m Crataegus
B19  Velgi ZS B96 Iveta Ļekūne  5m Ģiedra Smilškalne
B20 Stādu audzētava „Baižas” B97  Ināra Strode  3m Dāvis Arājs
B21 Stādu audzētava „Baižas” B98 Hedera Pluss  5m Ģirts Šceglovs
B22 Murīss B99  Z/S „ Zosēnu Zeme”  2,5m  Juris Vilāns

C ZONA

AMATNIEKU GADATIRGUS

Organizē Siguldas novada dome. Siguldas novada Kultūras centrs.

Kontakti:
Tel.: 66117114 ; 67972351
hedviga.rutka@sigulda.lv