- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Siguldas pilsētu

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

Informācija 14. Latvijas Stādu parādes dalībniekiem

5. un 6. maijā Siguldas Svētku laukumā notiks jau 14. Latvijas Stādu parāde. Tajā piedalās stādu audzētāji tikai no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija

No 20. janvāra Stādu audzētāju biedrības biedri No 13. februāra ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji. Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 13. februāra līdz 12.martam, savukārt līdz 20. martam tiks reģistrēti atlasītie dalībnieki, par to informējot dalībnieku pieteikuma anketā norādītajā e-pastā. Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 20. martam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%. Amatniekiem tiks piešķirta atlaide visiem, kas tiks reģistrēti [lasīt tālāk...]

Reģistrācija Latvijas Stādu parādei

Reģistrācija Latvijas Stādu parādei 2017 sākas no 23. janvāra

Priekšroka reģistrācijas kārtībā jau ierasti ir Stādu audzētāju biedrības (SAB) biedriem, kuri to var sākt darīt: • no 2017. gada 23. janvāra; • no 2017. gada 13. februāra reģistrēšanos Latvijas Stādu parādei sāk stādu audzētāji un dārza preču un tehnikas tirgotāji, kas nav SAB biedri; • no 2017. gada 13. februāra līdz 12. martam notiek pieteikumu saņemšana amatnieku un pārtikas preču zonā, kam sekos dalībnieku atlase un reģistrētie dalībnieki tiks publicēti www.staduparade.lv mājas lapā no 24. marta.

Atlaižu sistēma nav mainījusies un tā 10% apmērā tiks piešķirta tiem, kuri dalības apmaksu [lasīt tālāk...]

Aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde

Pagājušajā sestdienā Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā tika aizvadīta 12. Rudens Stādu parāde – paldies visiem audzētājiem par dalību un apmeklētājiem par to, ka nenobijās no lietainā rīta cēliena – šī parāde izdevās īpaši krāšņa un skaista.

 

Laika apstākļi pasākuma laikā bija ļoti dažādi un dienas beigās sagaidījām arī saules starus. Ceru, ka tas būtiski neietekmēja noskaņojumu, jo cilvēku plūsma bija manāma visas dienas garumā – ar vai bez lietussargiem. Aptuveni dati par apmeklētāju skaitu varētu būt 8000. Prieks, ka pasākumu apmeklēja arī mūsu kaimiņi igauņi, kopumā ar 4 autobusiem. Tāpat bija ekskursiju autobusi, kas speciāli organizēti šim pasākumam.

 

[lasīt tālāk...]

Rudens sākas Bulduros

Klāt rudens un līdz ar to arī nu jau 12. Rudens Stādu parāde, kas tiks aizvadīta Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, iekrāsojot dārzkopības sezonas noslēgumu. Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvās augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus.

Neskatoties uz to, ka rudens iezīmē arī miera periodu dabā, Rudens Stādu parādi iecienījuši dārza mīļi un profesionāļi no Latvijas un tuvākajām kaimiņu valstīm. Īpaša uzmanība parādē tiek veltīta augļu kokiem, jo tieši šis ir īstais brīdis, kad stādīt [lasīt tālāk...]

12. Rudens Stādu parāde – informācija dalībniekiem

24.septembrī Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā notiks 12.Rudens Stādu parāde. Tajā piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari.

Dalībnieku reģistrācija: • No 1. augusta Stādu audzētāju biedrības biedri • No 15. augusta ikviens stādu audzētājs, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji. • Amatnieku un mājražotāju pieteikuma anketas tiks apkopotas no 15.-31. augustam. • Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 31. augustam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%.

Moduļu dalījums • Stādu audzētāji: 1.-95. modulis • Dārza preces un tehnika: 96.-110.modulis • Amatnieki un mājražotāju zona (sadalījums pēc metriem un pa grupām pēc piederības)

[lasīt tālāk...]

Pieteikšanās Rudens Stādu parādei jau no 1. augusta

12. Rudens Stādu parāde tradicionāli norisināsies Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā, šogad – 24. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Dalībnieku reģistrācija pasākumam uzsāksies ar Stādu audzētāju biedrības biedriem no š.g. 1. augusta, savukārt no 15. augusta – pārējiem dalībniekiem, tajā skaitā amatniekiem un mājražotājiem.

Reģistrācija pasākumam notiks līdz š.g. 16. septembrim, ja līdz šim laikam vēl būs pieejami brīvi tirdzniecības laukumi.

Reģistrācijas kārtība saglabājas nemainīga – dalībnieks pasākuma mājas lapā www.staduparade.lv lejupielādē pieteikuma anketu un nolikumu. Aizpildītu pieteikuma anketu, parakstītu nolikumu un Reģistrācijas apliecību vai Apliecinājumu par atbilstību likuma Par iedzīvotāju ienākumu nodokli 9.pantam atsūta uz epastu organizatoram.

Amatniekiem un mājražotājiem papildus [lasīt tālāk...]

Satiksmes ierobežojumi 13.Latvijas Stādu parādes laikā

2016.gada 30.aprīlī un 1.maijā

Izmaiņas ceļu satiksmes organizācijā:

1. piebraukšana pie Svētku laukuma Leona Paegles ielā 21 pa Leona Paegles ielu un Cēsu ielu ar transportlīdzekļiem tiks aizliegta sākot no Lāčplēša ielas.

2. transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana papildus tiks atļauta: – uz Raiņa ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Oskara Kalpaka ielai vienā ceļa pusē; – uz Raiņa ielas posmā no Pils ielas līdz Cēsu ielai vienā ceļa pusē.

3. transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana papildus tiks aizliegta: – uz Ausekļa ielas posmā no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Raiņa ielai abās ceļa pusēs; – uz Parka ielas visā ielas garumā vienā [lasīt tālāk...]