- - -

Organizē

-
Stādu audzētāju biedrība

sadarbībā ar:

-
Bulduru Dārzkopības vidusskolu

Atbalsta:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Informatīvi atbalsta:

-

-

-

-

Rudens Stādu parāde 2017

IMG_0274Rudens Stādu parāde tiks aizvadīta jau trīspadsmito gadu Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā 23. septembrī no plkst. 9:00-16:00.

Reģistrācija biedriem sāksies ar 1. augustu elektroniski (plkst. 9:00 tiks atvērta reģistrācija mājas lapā www.staduparade.lv). Dalībniekam būs jāiesūta sekojoši dokumenti: pieteikuma anketa, parakstīts nolikums uz epastu registracija@staduparade.lv. Amatniecības precēm arī foto.

Pārējiem dalībniekiem reģistrācija sāksies ar 14. augustu.

Biedriem, kas ir lielās biedru naudas maksātāji, reģistrācijas dokumenti ar pagājušā gada vietām tiks izsūtīti e-pastos personiski 24. jūlijā. Ja būs vēlēšanās vietu mainīt, rindas kārtībā vietas tiks mainītas.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, iekrāsojot dārzkopības sezonas noslēgumu. Pasākuma laikā stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvās augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus.
Rudens Stādu parādi iecienījuši dārza mīļi un profesionāļi no Latvijas un tuvākajām kaimiņu valstīm. Īpaša uzmanība parādē tiek veltīta augļu kokiem, jo tieši šis ir īstais brīdis, kad stādīt kailsakņus.

Rudens Stādu parāde jau trīspadsmit gadus notiek stratēģiski nozīmīgajā Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā, ko izveidojuši un kopuši skolas audzēkņi un pasniedzēji. Bulduru Dārzkopības vidusskola ir Latvijā vienīgā izglītības iestāde, kur var iegūt izglītību dārzu un ainavu veidošanā, kā arī floristikā.

Comments are closed.