4. un 5. maijā Siguldas Svētku laukumā savu divdesmito dzimšanas dienu svinēs lielākais un krāšņākais pavasara dārzkopības pasākums – Latvijas Stādu parāde.

Dalībnieku pieteikšanās tiks atvērta 2024. gada 19. februārī, sadaļā "reģistrācija".

Stāvvietas Siguldā Latvijas Stādu parādes laikā 5. un 6. maijā

5. un 6. maijā Siguldas Svētku laukumu ieskandinās lielākais un krāšņākais dārzkopības pasākums – Latvijas Stādu parāde.

Aicinām uz dārzkopības sezonas noslēguma pasākumu “Rudens stādu parāde 2022”, kas norisināsies Siguldas Svētku laukumā 17. septembrī plkst. 9:00–16:00.

Lielākais dārzkopības sezonas noslēguma gadatirgus “Rudens stādu parāde 2022”, norisināsies Siguldas Svētku laukumā 17. septembrī plkst. 9:00–16:00.

30. aprīlī un 1. maijā no plkst. 9.00 līdz 17.00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies jau 18. Latvijas Stādu parāde. Apmeklējot pasākumu, atgādinām par satiksmes ierobežojumiem, automašīnu novietošanas iespējām, kā arī nenošķērsot Siguldas iedzīvotāju iebraucamos vai piebraucamos ceļus uz pagalmiem un privātīpašumiem.

Lielākais dārzkopības sezonas noslēguma gadatirgus “Rudens stādu parāde 2021”, norisināsies Siguldas Svētku laukumā 18. septembrī plkst. 9:00–16:00.

Jau šīs nedēļas nogalē, 5. un 6. jūnijā no plkst. 9:00 līdz 17:00, Siguldas pils kvartālā un tuvējā apkārtnē mazā tirgus formātā 17. reizi norisināsies Latvijas Stādu parāde, kurā notiks tirdzniecība ar Latvijā audzētiem stādiem, dārza precēm un tehniku, kā arī Latvijas amatnieku ražojumiem un gardumiem. Šogad Stādu parādē pulcēsies stādaudzētāju no visas Latvijas. Pieejama informācija par tirdzniecības un satiksmes organizāciju, kā arī auto novietošanas iespējām.

Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un epidemioloģiskos riskus, 30. aprīlī un 1. maijā plānotā Latvijas Stādu parāde pārcelta uz šī gada 5. un 6. jūniju.

Aicinām uz dārzkopības sezonas noslēguma pasākumu “Rudens stādu parāde 2020”, kas norisināsies Siguldas Svētku laukumā 19. septembrī plkst. 9:00–16:00.

XVII Latvijas Stādu parāde notiks Siguldas Svētku laukumā, 2021. gada 30. aprīlī un 1. maijā.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Ministru kabinets (MK) izdevis rīkojumu, kas paredz ierobežot iedzīvotāju pulcēšanos vismaz līdz šī gada 14. aprīlim, informējam, ka Latvijas Stādu parāde šobrīd gatavojas pasākumam pēc plānotā grafika.

Šī gada 1. un 2. maijā notiks jau 17. Latvijas Stādu parāde. Tajā aicinām piedalīties tikai Latvijas stādu audzētājus, pārtikas ražotājus un amatniekus, popularizējot un izceļot Latvijā ražotu produkciju.

Dārzkopības sezonas noslēguma pasākumā “Rudens stādu parāde 2019”, kas šogad atzīmē piecpadsmit gadu jubileju, godinājām Latvijas stādu audzētājus par viņu ieguldījumu, kā arī sabiedriskajā balsojumā noteicām vērtīgāko šī gada stādu audzētavu.

15. Rudens stādu parādes ietvaros, aicinām balsot par vērtīgāko Stādu parādes audzētavu/audzētāju.

Aicinām uz dārzkopības sezonas noslēguma pasākumu “Rudens stādu parāde 2019”, kas ierasto vietu šogad mainījis uz Siguldas Svētku laukumu un norisināsies 21. septembrī plkst. 9:00–16:00.

Iepazīstieties ar stāvvietu karti Siguldā Stādu parādes laikā 4. un 5. maijā.

Šī gada pasākuma tēma ir klimata pārmaiņas. Pasākumā noritēs akcija, kuras laikā, sadarbībā ar Ezeru un purvu izpētes centra (EPIC) un LVMI "Silava" zinātniekiem, skaitīsim, cik CO2 tiek uzņemts, kad tiks iestādīti visi pārdotie stādi, ņemot par pamatu datus no zinātniskajiem pētījumiem.

Pagājušajā gadā, augot pieprasījumam un sausuma iespaidā, tika novērots tūju trūkums, kas arī, visticamāk, ir ietekmējis to cenu pieaugumu. Saistībā ar sausumu izmaksas kāpa arī augļu koku ražotājiem.

Pie Svētku laukuma darbosies "Stādu garderobe", kur varēsiet novietot iegādātos stādus un saņemt caurlaidi, lai piebrauktu pēc tiem ar mašīnu.

Dārzkopības sezonas noslēguma pasākums notiks Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā (adrese: Ganību ceļš 3, Jūrmala, Latvija) 22. septembrī no plkst. 9:00-16:00. Uzziniet vairāk par dalībnieku reģistrāciju pasākumam.

Latvijas Stādu parādes svinības noslēgušās ar rekordlielu ārvalstu apmeklētāju skaitu, kas provizoriski divu dienu laikā pārsniedzis līdzšinējos rekordus, sasniedzot nedaudz vairāk par 70 000 cilvēku.

Aicinām visus sagaidīt Latvijas neatkarības svētkus 15. Latvijas Stādu parādē, kas notiks Siguldas Svētku laukumā 4. un 5. maijā no plkst. 9:00 līdz 18:00.

Organizē

sadarbībā ar

Atbalsta

Informatīvi atblasta