21. septembrī sagaidīsim piecpadsmito Rudens Stādu parādi, kas savu norises vietu maina uz Siguldas Svētku laukumu.

Iepazīstieties ar stāvvietu karti Siguldā Stādu parādes laikā 4. un 5. maijā.

Šī gada pasākuma tēma ir klimata pārmaiņas. Pasākumā noritēs akcija, kuras laikā, sadarbībā ar Ezeru un purvu izpētes centra (EPIC) un LVMI "Silava" zinātniekiem, skaitīsim, cik CO2 tiek uzņemts, kad tiks iestādīti visi pārdotie stādi, ņemot par pamatu datus no zinātniskajiem pētījumiem.

Pagājušajā gadā, augot pieprasījumam un sausuma iespaidā, tika novērots tūju trūkums, kas arī, visticamāk, ir ietekmējis to cenu pieaugumu. Saistībā ar sausumu izmaksas kāpa arī augļu koku ražotājiem.

Pie Svētku laukuma darbosies "Stādu garderobe", kur varēsiet novietot iegādātos stādus un saņemt caurlaidi, lai piebrauktu pēc tiem ar mašīnu.

Dārzkopības sezonas noslēguma pasākums notiks Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā (adrese: Ganību ceļš 3, Jūrmala, Latvija) 22. septembrī no plkst. 9:00-16:00. Uzziniet vairāk par dalībnieku reģistrāciju pasākumam.

Latvijas Stādu parādes svinības noslēgušās ar rekordlielu ārvalstu apmeklētāju skaitu, kas provizoriski divu dienu laikā pārsniedzis līdzšinējos rekordus, sasniedzot nedaudz vairāk par 70 000 cilvēku.

Aicinām visus sagaidīt Latvijas neatkarības svētkus 15. Latvijas Stādu parādē, kas notiks Siguldas Svētku laukumā 4. un 5. maijā no plkst. 9:00 līdz 18:00.